Po pierwszym nowym transferze Energa MKS potwierdził kolejne przedłużenie kontraktu. W drużynie pozostanie Michał Drej, prawoskrzydłowy i jeden z etatowych wykonawców rzutów karnych grający w Kaliszu od 2015 roku.

Michał jest wychowankiem Gwardii Opole i tam spędził pierwsze siedem lat swojej kariery. Najwyraźniej należy do zawodników lojalnych, bo w Kaliszu jest już piąty rok, będąc obok Krzysztofa Misiejuka i Kamila Adamskiego zawodnikiem z najdłuższym stażem w kaliskim zespole. Skrzydłowy do tej pory wystąpił w 110 spotkaniach Energa MKS-u Kalisz rzucając 409 bramek. Otrzymał nagrodę dla gracza miesiąca PGNiG Superligi za styczeń 2018. W poprzednim sezonie zdobył 43 bramki w 24 spotkaniach, skutecznie wykonując 16 rzutów karnych. Jest pierwszym zawodnikiem podpisanym przez Energa MKS Kalisz na pozycji prawoskrzydłowego.

Trener Strząbała w wywiadzie przedsezonowym podkreślał rolę odpowiedniego charakteru zawodników w budowie zespołu. Michał Drej od początku swojej kariery w MKS-ie zalicza się do zawodników wnoszących dużo energii i walczących o każdą piłkę, więc powinien pasować do koncepcji nowego szkoleniowca kaliskich szczypiornistów pod tym względem.

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor Tytularny Klubu

sponsor - energa

Sponsor rozgrywek PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor rozgrywek TAURON Ligi

sponsor - tauron
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar