Colian na dłużej z Energa MKS-em Kalisz

7 жовт. 2020 |

Colian, czołowy producent branży FMCG, znany między innymi z kultowej oranżady Hellena czy równie znanych wafli Grześki, przedłuża współpracę z Energa MKS Kalisz. Firma od kilku lat konsekwentnie wspiera działania klubu.

Colian, czołowy producent branży FMCG, znany między innymi z kultowej oranżady Hellena czy równie znanych wafli Grześki, przedłuża współpracę z Energa MKS Kalisz. Firma od kilku lat konsekwentnie wspiera działania klubu.

Colian to firma rodzinna zbudowana w oparciu o polski kapitał. Jej siłą są znane i lubiane marki, które od dekad dostarczają Polakom moc nietuzinkowych doznań smakowych. Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Grześki, Familijne, Jeżyki, Akuku!, Appetita, Siesta i Hellena wraz z kultową już Oranżadą Hellena, to dziś ikony branży FMCG. Doskonale radzą sobie w swoich kategoriach – mają szerokie grono wiernych fanów, które nieustannie powiększa się o nowych sympatyków. Chęć zaspokajania potrzeb konsumentów, nawet tych najbardziej wymagających, sprawiła, że dziś Colian oprócz słodyczy, napojów, przypraw i bakali, oferuje również lody. Kultowe smaki Grześków, Jeżyków, Śliwki Nałęczowskiej oraz Oranżady Hellena zostały zamrożone i stanowią idealne orzeźwienie w ciepłe dni. Główna siedziba firmy znajduje się w Opatówku k. Kalisza.

Długoletnia współpraca

Energa MKS Kalisz współpracuje z Grupą Colian już od 2017 roku, kiedy to szczypiorniści klubu awansowali do PGNiG Superligi, najwyższej ligi rozgrywkowej piłki ręcznej w Polsce. Od tego czasu Partner klubu promuje swoje marki podczas meczów rozgrywanych w Kaliszu. W 2019 roku firma wyszła do kaliskich kibiców siatkówki i szczypiorniaka, oferując słodki poczęstunek fanom wchodzącym na trybuny Kalisz Areny.

Colian od lat wspiera wszelkie aktywności sportowe organizowane w regionie. Fakt, że nasze produkty dostarczają sporą dawkę energii zawodnikom, a wiernym fanom klubu chwilę przyjemnego relaksu podczas kibicowania, bardzo cieszy. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie doda sportowcom jeszcze więcej słodkiego optymizmu i pomoże osiągać dalsze sukcesy. – powiedział Jan Kolański, Prezes Grupy Colian.

Partnerstwo liderów

Grupa Colian i jej produkty są jednymi z najbardziej popularnych marek promowanych podczas meczów Energa MKS-u Kalisz. Bardzo się cieszę, że Grupa Colian po raz kolejny okazała nam wsparcie. To dla nas ważne, że jedno z największych przedsiębiorstw w regionie współpracuje
z nami, z jednym z największych klubów sportowych w powiecie. Jestem przekonany, że kolejny okres partnerstwa upłynie nam pod znakiem pozytywnych sportowych emocji – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu.

Cieszymy się, że Grupa Colian pozostaje w rodzinie Energa MKS-u Kalisz!