EKO nowym Partnerem Energa MKS Kalisz

15 жовт. 2020 |

Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta EKO zostało Oficjalnym Partnerem Energa MKS Kalisz. Firma będzie wspierać klub w codziennym funkcjonowaniu i promować się wśród kibiców. Współpraca została nawiązana na sezon 2020/21.

Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta EKO zostało Oficjalnym Partnerem Energa MKS Kalisz. Firma będzie wspierać klub w codziennym funkcjonowaniu i promować się wśród kibiców. Współpraca została nawiązana na sezon 2020/21.

Czystość na najwyższym poziomie

EKO zostało założone w 1992 roku przez wspólników Sławomira i Jerzego Rudowicza. Przez wiele lat ciężkiej pracy i osiągania założonych celów, firma rozszerzyła się i zyskała uznanie w regionie. Obecnie przedsiębiorstwo zajmuje się nie tylko odpadami komunalnymi, ale również wszystkimi ich rodzajami, transportem odpadów na terenie całego kraju, mechanicznym zamiataniem otwartych i zamkniętych terenów, utrzymywaniem czystości zsypów oraz utrzymaniem porządku na terenach zielonych. Ważną rzeczą dla firm zajmujących się odpadami komunalnymi jest ekologia. Nowy Partner przykłada do tego ogromną wagę. Nadrzędnym celem przedsiębiorstwa jest też zaspokajanie oczekiwań klientów, dlatego ciągle inwestują w nowe zdobycze techniki odbioru i przetwarzania odpadów komunalnych, by dbać o klientów i o środowisko.

Znane przedsiębiorstwo

Nowy Partner klubu jest firmą dobrze już znaną mieszkańcom Kalisza. Nie tylko z działalności oczyszczania miasta, ale również ze wspierania wielu inicjatyw sportowych i charytatywnych. Z wielką przyjemnością po raz kolejny nasza Spółka, z pełną energią i optymizmem, wspiera wydarzenia na terenie naszego Miasta. Wierzymy, że razem można osiągnąć wiele. Sport to siła, wyzwanie i duma wszystkich kibiców. Życzymy wytrwałości, zdrowia i wielu sukcesów – powiedziała Justyna Zielnik, Dyrektor operacyjny POM EKO Sp. z o. o.

Lokalny biznes wspiera klub

Eko jest kolejną lokalną firmą, która w sezonie 2020/21 wspiera Energa MKS Kalisz. Cieszę się, że firma rodem z Kalisza, która ma na sercu dobro mieszkańców i dobro środowiska, zainteresowała się wsparciem naszego klubu. Współpraca lokalnych przedsiębiorstw jest bardzo korzystna dla obu stron, ponieważ dzięki temu razem możemy się rozwijać. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na mecze – skomentował Prezes Zarządu klubu, Błażej Wojtyła.

Witamy Eko w rodzinie Energi MKS Kalisz!