Energa MKS Kalisz ze wsparciem Kliniki Stomatologicznej Stomatologicznej Ptak

26 серп. 2020 |

Klub pozyskał nowego Partnera na sezon 2020/21. Została nim Klinika Stomatologiczna Ptak z Kalisza. Współpraca obejmuje opiekę dentystyczną zawodników, zarówno piłki ręcznej, jak i siatkarek Energi MKS Kalisz. Nowa umowa cieszy tym bardziej, że rodzina Ptak znana jest już ze wspierania kaliskiego sportu.

Klub pozyskał nowego Partnera na sezon 2020/21. Została nim Klinika Stomatologiczna Ptak z Kalisza. Współpraca obejmuje opiekę dentystyczną zawodników, zarówno piłki ręcznej,
jak i siatkarek Energi MKS Kalisz. Nowa umowa cieszy tym bardziej, że rodzina Ptak znana jest już ze wspierania kaliskiego sportu.

Nowoczesna stomatologia

Klinikę prowadzi dentystyczna rodzina Ptak z Kalisza. To doświadczeni stomatolodzy, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i zdobywanym nowym umiejętnościom, cieszą się zaufaniem pacjentów od wielu lat. Nowoczesna Klinika Stomatologiczna znajduje się
na ul. Staszica 21A i oferuje nowoczesną opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Posiada kompleksową ofertę leczenia stomatologicznego najnowszym światowym sprzętem. Specjalizuje się w implantologii, stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej i protetyce dzięki systemowi CEREC, który posiada tylko kilka placówek w Wielkopolsce.

Rodzina kibiców

Rodzina Ptak ma wspaniałą historię wspierania kaliskiego sportu. Bogdan Ptak wspierał przez kilka lat kaliską siatkówkę za czasów największych jej sukcesów. Teraz w ślady swego ojca poszedł Dominik Ptak, który podpisał umowę o współpracy z Energą MKS Kalisz. Będąc kibicem sportowym od najmłodszych lat cieszę się bardzo, że Nasza klinika będzie mogła wspierać kaliski sport. Sam uprawiałem przez kilka lat sport wyczynowo i wiem jak ważna jest wielospecjalistyczna opieka nad zdrowiem sportowców – powiedział Dominik Ptak, współwłaściciel Kliniki.

Cenne wsparcie

Zadowolenia z umowy z nowym Partnerem nie kryje Prezes Zarządu klubu: Klinika Stomatologiczna Ptak jest firmą rodzinną i jestem dumny, że przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem nie tylko w stomatologii, ale również w wspieraniu kaliskiego sportu, została naszym partnerem. To bardzo ważne wsparcie dla naszych zawodników. Witamy w sportowej rodzinie Energi MKS Kalisz! – powiedział Błażej Wojtyła, prezes Energa MKS-u.

Cieszymy się, że Klinika Stomatologiczna Ptak dołącza do Energi MKS Kalisz!