Kolejny sezon z firmą Colian!

12 вер. 2022 |

Colian przedłużył umowę z Energą MKS Kalisz. Lider branży spożywczej, producent kultowej oranżady Hellena czy znanych wafli Grześki, będzie współpracował z klubem w sezonie 2022/2023.

Colian przedłużył umowę z Energą MKS Kalisz. Lider branży spożywczej, producent kultowej oranżady Hellena czy znanych wafli Grześki, będzie współpracował z klubem w sezonie 2022/2023.

Popularne marki z kaliskim rodowodem
Colian to polska firma rodzinna dostarczająca na rynek wysokiej jakości produkty pod szyldem znanych w kraju i zagranicą marek. Misją firmy jest odważne rozwijanie brandów, oferując konsumentom jak największą przyjemność z delektowania się produktami.

Firma Colian w liczbach
32 lata na rynku, 13 kultowych marek w portfolio, ponad 450 produktów w ofercie, 70 krajów, do których są eksportowane produkty firmy Colian, 6 zakładów produkcyjnych, ponad 2500 zatrudnionych pracowników – tak w dużym skrócie przestawia się działalność Colian.

Współpraca z niespodzianką dla kibiców
Energa MKS Kalisz współpracuje z Grupą Colian już od 2017 roku. Od tego czasu Partner klubu promuje swoje marki podczas meczów rozgrywanych w Kaliszu. W sezonie 2022/2023 po raz kolejny na kibiców przy wejściu na trybuny będzie czekać słodki poczęstunek od Partnera klubu.

Partnerstwo lokalnych liderów
Grupa Colian i jej produkty są jednymi z najbardziej popularnych marek promowanych podczas meczów Energi MKS Kalisz. Długoletnie partnerstwo jest niesamowicie ważne dla Klubu. Firma Colian to zaufany Partner, na którego zawsze możemy liczyć. Dziękujemy za minione lata i bardzo się cieszymy, że w sezonie 2022/2023 będziemy mogli dalej współpracować. Mam nadzieję, że nasza wspólna sportowa przygoda potrwa jeszcze wiele lat – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu.

Cieszymy się, że Grupa Colian pozostaje w rodzinie Energi MKS Kalisz!