Kolejny sezon z firmą Colian!

31 трав. 2021 |

Colian przedłużył umowę z Energą MKS Kalisz. Jeden z liderów branży spożywczej, producent kultowej oranżady Hellena czy znanych wafli Grześki, będzie współpracował z klubem w sezonie 2021/2022.

Colian przedłużył umowę z Energą MKS Kalisz. Jeden z liderów branży spożywczej, producent kultowej oranżady Hellena czy znanych wafli Grześki, będzie współpracował z klubem w sezonie 2021/2022.

Popularne marki z kaliskim rodowodem
Colian to prężnie działająca grupa kapitałowa z kaliskim rodowodem. Główna siedziba firmy znajduje się w Opatówku, zaledwie 7 km od Kalisza. Prowadzenie 2 zakładów produkcyjnych w powiecie kaliskim sprawiają, że Partner klubu jest jednym z największych pracodawców w regionie. W portfolio firmy znajdują się znane i lubiane marki – Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Familijne, Jeżyki i Akuku!, przyprawy Appetita, bakalie Siesta oraz szczególnie popularne w regionie – wafle Grześki i oranżada Hellena. Colian podbija również rynki zagraniczne, produkty Colian dostępne są w Azji, Ameryce Południowej czy na Bliskim Wschodzie.

Współpraca z niespodzianką dla kibiców
Energa MKS Kalisz współpracuje z Grupą Colian już od 2017 roku, kiedy to szczypiorniści klubu awansowali do PGNiG Superligi, najwyższej ligi rozgrywkowej piłki ręcznej w Polsce. Od tego czasu Partner klubu promuje swoje marki podczas meczów rozgrywanych w Kaliszu, również podczas transmisji w TVP Sport i Polsat Sport. W sezonie 2021/2022 po raz kolejny na kibiców przy wejściu na trybuny będzie czekać słodki poczęstunek od Partnera klubu. Colian od lat wspiera działania Energa MKS Kalisz, bo wszelkie inicjatywy sportowe znajdują w naszych sercach szczególne miejsce. Jestem przekonany, że produkty z portfolio naszej firmy dostarczą zawodnikom sporą dawkę endorfin i przyczynią się kolejnych sukcesów klubu – powiedział Jan Kolański, Prezes Colian

Partnerstwo lokalnych liderów
Grupa Colian i jej produkty są jednymi z najbardziej popularnymi marek promowanymi podczas meczów Energi MKS Kalisz. Dziękuję Grupie Colian za podjęcie kolejnej współpracy. Wiemy, że wszystkie branże zmagają się ze skutkami pandemii koronawirusa i prowadzenie biznesu
w obecnych czasach jest dużym wyzwaniem. Tym bardziej doceniamy wsparcie, które po raz kolejny otrzymujemy – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu.

Cieszymy się, że Grupa Colian pozostaje w rodzinie Energi MKS Kalisz!