Krzysiek zostaje z nami

22 черв. 2020 |

Kamil Adamski, Michał Drej i Krzysiek Misiejuk to zawodnicy ze zdecydowanie najdłuższym, nieprzerwanym stażem w kaliskim MKS-ie. Cała trójka będzie występowała w drużynie również w przyszłym sezonie. Na pozycji obrotowego i podstawowego obrońcy, na których do tej pory występował Misiejuk rywalizacja powinna być bardzo duża. Do składu kaliskiej drużyny dołączyli Piotr Krępa ze Stali Mielec i Mateusz Kus z Motoru Zaporoże. 

Kamil Adamski, Michał Drej i Krzysiek Misiejuk to zawodnicy ze zdecydowanie najdłuższym, nieprzerwanym stażem w kaliskim MKS-ie. Cała trójka będzie występowała w drużynie również w przyszłym sezonie. Na pozycji obrotowego i podstawowego obrońcy, na których do tej pory występował Misiejuk rywalizacja powinna być bardzo duża. Do składu kaliskiej drużyny dołączyli Piotr Krępa ze Stali Mielec i Mateusz Kus z Motoru Zaporoże

Krzysiek jest wychowankiem SMS-u Gdańsk, skąd po zakończeniu nauki trafił do ŚKPR Świdnica. W świdnickim klubie występował razem z nowym rozgrywającym MKS-u, Stanisławem Makowiejewem, obaj zawodnicy bardzo dobrze wspominają tamte czasy. Do Kalisza obrotowy trafił właśnie z ŚKPR-u wzmacniając pierwszoligowy MKS. Z kaliskim zespołem Krzysztof wywalczył awans do PGNiG Superligi i reprezentuje jego skład na ekstraklasowych parkietach nieprzerwanie od trzech sezonów. W trakcie całej kariery w Kaliszu obrotowy rozegrał 139 meczów, w których rzucił 182 bramki.