Na koncertowej scenie

27 серп. 2017 |

Tłumy kaliszan uczestniczyły w oficjalnej prezentacji piłkarzy ręcznych MKS Kalisz przed sezonem 2017/2018. Kaliscy szczypiorniści oraz sztab zespołu zaprezentowali się podczas Letniej Sceny Eski, która w sobotę odbyła się na Polach Marsowych osiedla Dobrzec. Na parkiety PGNiG Superligi podopieczni Pawła Ruska wybiegną za tydzień, ale szerokiej publiczności zaprezentowali się nieco wcześniej. W sobotę w trakcie plenerowego koncertu na Polach Marsowych osiedla Dobrzec na scenie pojawili się zarówno zawodnicy, jak i sztab zespołu, którym towarzyszyli wiceprezydent Kalisza Artur Kijewski i prezes MKS-u Błażej Wojtyła. Po zwięzłym przedstawieniu poszczególnych graczy zaprosili oni na inaugurację rozgrywek.

Tłumy kaliszan uczestniczyły w oficjalnej prezentacji piłkarzy ręcznych MKS Kalisz przed sezonem 2017/2018. Kaliscy szczypiorniści oraz sztab zespołu zaprezentowali się podczas Letniej Sceny Eski, która w sobotę odbyła się na Polach Marsowych osiedla Dobrzec.

Na parkiety PGNiG Superligi podopieczni Pawła Ruska wybiegną za tydzień, ale szerokiej publiczności zaprezentowali się nieco wcześniej. W sobotę w trakcie plenerowego koncertu na Polach Marsowych osiedla Dobrzec na scenie pojawili się zarówno zawodnicy, jak i sztab zespołu, którym towarzyszyli wiceprezydent Kalisza Artur Kijewski i prezes MKS-u Błażej Wojtyła. Po zwięzłym przedstawieniu poszczególnych graczy zaprosili oni na inaugurację rozgrywek.

W najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju kaliska siódemka zadebiutuje w sobotę, 2 września. O 13:00 w Arenie zmierzy się z wielokrotnym mistrzem Polski i czołową europejską marką, jaką jest Vive Kielce. Bilety na to spotkanie dostępne są drogą internetową za pośrednictwem platformy KupBilet.pl. W dniu meczu będzie je można nabyć również w kasach Areny.