Nowy Partner na 2021 rok!

20 січ. 2021 |

Energa MKS Kalisz podpisała nową umowę. Partnerem klubu na rok 2021 została firma KubekPapierowy.pl z Krakowa. Marka będzie promować się wśród Sponsorów klubu i za pośrednictwem transmisji telewizyjnych.

Energa MKS Kalisz podpisała nową umowę. Partnerem klubu na rok 2021 została firma KubekPapierowy.pl z Krakowa. Marka będzie promować się wśród Sponsorów klubu i za pośrednictwem transmisji telewizyjnych.

Papierowy profesjonalizm

Nowy Partner klubu specjalizuje się w produkcji papierowych kubków reklamowych dla firm. Każdy projekt jest personalizowany według wymogów kontrahenta, by jak najlepiej wykreować wizerunek firmy. W swoim sklepie internetowym Partner oferuje kubeczki kilku rodzajów, m. in. jednowarstwowe do zimnych napojów, dwuwarstwowe do ciepłych napojów czy miseczki papierowe do deserów. Dostępne są również akcesoria do przygotowywania napojów: mieszadełka, owijki do kubków czy szablony do posypek. Firma przygotowywała realizacje m.in. dla marki Coca-Cola, Radia Zet, TVP Bydgoszcz czy Miasta Wągrowiec. KubekPapierowy.pl dba o ekologię i stara się ograniczyć używanie plastiku w przemyśle kawiarnianym i eventowym, dlatego w ofercie firmy przeważają produkty papierowe, które w przeciwieństwie do plastiku z biegiem czasu ulegają całkowitemu rozkładowi.

Wsparcie marketingowe

Marka KubekPapierowy.pl zdecydowała się na współpracę z Energą MKS Kalisz ze względu na wysoki potencjał marketingowy i możliwość dotarcia do środowiska biznesowego zgromadzonego wokół klubu. Podpisanie umowy pozwoli nam na dotarcie do grupy odbiorców, z którymi nie mieliśmy jeszcze okazji współpracować. Niezwykle cieszymy się z możliwości wsparcia polskiego sportu swoją pracą i mamy nadzieję, że napoje z naszych kubeczków będą smakować lepiej! – powiedział Sebastian Stefaniak, Dyrektor firmy.

Pomoc mimo ograniczeń

Nawiązane partnerstwo jest szczególnie istotne w obecnej trudnej sytuacji. Bardzo się cieszę, że mimo ograniczeń w branży eventowej, firma KubekPapierowy.pl zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z naszym klubem. W obecnej sytuacji każde wsparcie jest ważne, dlatego bardzo dziękuję właścicielom za podpisanie umowy. Jestem pewien, że wspólnie przeżyjemy wiele sportowych emocji – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu.

Witamy KubekPapierowy.pl w rodzinie Energi MKS Kalisz!