O pierwsze punkty

9 вер. 2017 |

Szczypiorniści MKS-u powalczą w niedzielę o pierwszą zdobycz w PGNiG Superlidze. Ich rywalem będzie Zagłębie Lubin, z Bartłomiejem Jaszką w składzie i na ławce. Na inaugurację kaliska siódemka uległa PGE Vive Kielce, ale beniaminek potraktował ten mecz jako cenną lekcję na przyszłość. Granie o punkty tak naprawdę rozpocznie się dla niego od starcia z Zagłębiem Lubin. Oba zespoły zagrały kontrolnie w sierpniu. Wtedy MKS przegrał 25:28, ale po dobrych zawodach, zwłaszcza w obronie. „Miedziowi” są niewątpliwie zespołem, z którym kaliszanie mogą nawiązać walkę.

Szczypiorniści MKS-u powalczą w niedzielę o pierwszą zdobycz w PGNiG Superlidze. Ich rywalem będzie Zagłębie Lubin, z Bartłomiejem Jaszką w składzie i na ławce.

Na inaugurację kaliska siódemka uległa PGE Vive Kielce, ale beniaminek potraktował ten mecz jako cenną lekcję na przyszłość. Granie o punkty tak naprawdę rozpocznie się dla niego od starcia z Zagłębiem Lubin. Oba zespoły zagrały kontrolnie w sierpniu. Wtedy MKS przegrał 25:28, ale po dobrych zawodach, zwłaszcza w obronie. „Miedziowi” są niewątpliwie zespołem, z którym kaliszanie mogą nawiązać walkę.

Przed tygodniem ich najbliżsi przeciwnicy pokonali na wyjeździe KPR Legionowo. 20 z 23 bramek dla nich rzucili skrzydłowi Jan Czuwara i Arkadiusz Moryto. Na nich kaliska defensywa powinna zwrócić szczególną uwagę. Jak również na Bartłomieja Jaszkę, który jeszcze w zeszłym sezonie był grającym trenerem drużyny znad Prosny, wprowadzając ją do PGNiG Superligi.

Niedzielne spotkanie w hali RCS w Lubinie rozpocznie się o godzinie 16:30.