Oglądaj mecze PGNiG Superligi za 9 zł przez miesiąc

2 вер. 2022 |

Ruszyła promocja w Emocje.TV. Kup dostęp do meczów PGNiG Superligi za jedyne 9 złotych. Promocja dla kibiców trwa do końca września.

Emocje.TV, internetowy nadawca transmitujący mecze PGNiG Superligi, przygotował specjalną promocję dla wszystkich fanów szczypiorniaka. Od dziś do 30 września możesz kupić dostęp do meczów najwyższego szczebla rozgrywek w Polsce za jedyne 9 zł przez pierwszy miesiąc.

Wystarczy wejść na stronę www.emocje.tv, założyć konto i wykupić pakiet „Emocje Handball”. Cena pakietu zawiera również dostęp do spotkań PGNiG Superligi Kobiet.

Po upływie miesiąca, pakiet zostaje automatycznie przedłużony w cenie standardowej, czyli 24 zł miesięcznie. Z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Transmisja meczu Łomża Industria Kielce – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski w podwyższonym standardzie

Mecz pomiędzy Łomżą Industrią Kielce a Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski już w sobotę, 3.09 o 18:30. Dla kibiców, którzy nie będą mogli wspierać swoich zespołów w Hali Legionów, mamy dobrą informację. Internetowa telewizja Emocje.TV przygotuje transmisję spotkania z udziałem aż dziewięciu kamer.

Co to oznacza? Kibice mogą liczyć na wyższy standard produkcji i więcej dynamicznych ujęć z widowiska pomiędzy Łomżą Industrią Kielce a Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Mecz zyska rozbudowaną oprawę graficzną z komentarzem i rozmowami reportera. Nie zabraknie również powtórek w slow-motion.

Więcej informacji na www.emocje.tv