Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta EKO zostaje z nami!

10 лип. 2022 |

Dbanie o czysty Kalisz oraz działalność ekologiczna i społeczno-edukacyjna. To pola, w których liderem rynku w regionie jest nasz Partner przedłużający umowę o współpracy z naszym klubem na kolejny sezon.

Dbanie o czysty Kalisz oraz działalność ekologiczna i społeczno-edukacyjna. To pola, w których liderem rynku w regionie jest nasz Partner przedłużający umowę o współpracy z naszym klubem na kolejny sezon.

W październiku 1992 na ulice Kalisza wyjechały pierwsze specjalistyczne samochody POM EKO. Dzięki sprawnej realizacji długofalowej strategii nasz Partner wkrótce stał się jedną z najnowocześniejszych firm w Wielkopolsce zajmujących się odbiorem odpadów komunalnych, zagospodarowaniem odpadów segregowanych, mechanicznym zamiataniem terenów odkrytych oraz krytych, odśnieżaniem, utrzymaniem zieleni, asenizacją oraz usługami transportowymi. Pracownicy przedsiębiorstwa często kibicują naszemu zespołowi z trybun kaliskiej Areny.

Dzięki wspieraniu MKS Kalisz inwestujemy w to, co najbliższe naszemu sercu tj.: Miasto Kalisz, sport, ekologia i nasi Pracownicy. Życzymy Wszystkim wielu sukcesów. Kibicujmy licznie naszym cudownym sportowcom! – podsumowała współpracę Justyna Zielnik – dyrektor operacyjny POM EKO.

Nazwa firmy również nie jest przypadkowa. Elementem wpisanym w misję przedsiębiorstwa jest ekologia i społeczna działalność edukacyjna w tym zakresie. Przedstawiciele EKO organizują warsztaty dla dzieci w różnych grupach wiekowych, sponsorują Konkursy Wiedzy Ekologicznej oraz wspierają inicjatywy miejskie mające na celu popularyzację idei środowiska naturalnego, jako naszego wspólnego dobra.

Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta EKO ma wieloletnie doświadczenie w swojej branży, obecnie będąc jednym z liderów w regionie. Cieszymy się, że dobrze prosperujące firmy, którym jednocześnie nie jest obce dbanie o środowisko i edukacja społeczna są chętne do współpracy z naszym klubem. – powiedział w dniu podpisania umowy Prezes Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Kalisz Sp. Z o. o. Błażej Wojtyła.