Salon Canal+ w Galerii Amber przedłuża umowę!

20 серп. 2020 |

Kolejna umowa sponsorska przedłużona! Mowa o salonie Canal+ w kaliskiej Galerii Amber. Nadchodzące rozgrywki upłyną pod znakiem wielu atrakcji dla kibiców.

Kolejna umowa sponsorska przedłużona! Mowa o salonie Canal+ w kaliskiej Galerii Amber. Nadchodzące rozgrywki upłyną pod znakiem wielu atrakcji dla kibiców.

Jakość w 4K

Salon sprzedaży Canal+ w Galerii Amber oferuje telewizję satelitarną, usługi telefoniczne
i internetowe. Grupa Canal+ jest wiodącym nadawcą kanałów premium i drugim największym dystrybutorem pakietów płatnej telewizji w Polsce. Canal+ oferuje także najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, takie jak multiroom, nc+ GO TV ( z tysiącami programów i filmów
na życzenie), mobilna telewizja nc+ GO czy dekoder 4K UltraBox+.

Sponsoring skierowany do kibiców

Salon sprzedaży w Galerii Amber prowadzony jest przez Sylwestra Kurnatowskiego, który – jako miłośnik sportu – zdecydował się wesprzeć Energę MKS Kalisz już w 2019 roku. Głównym pomysłem na aktywizację sponsoringu, zarówno w sezonie 2019/20, jak i w nadchodzącym 2020/21, jest organizowanie akcji dla kibiców za pośrednictwem klubu. Bardzo się cieszę ze kolejny rok będziemy uczestniczyli w życiu klubu. Poprzedni sezon dał nam wiele radości we współpracy z Energą MKS Kalisz. Wiemy, jak wiele znaczy ten klub w regionie, dlatego nie wahaliśmy się nad dalszym sponsoringiem. Liczymy, że zdobyte doświadczenie oraz wzorowa współpraca przyniesie też wiele korzyści kibicom. W tym sezonie również planujemy liczne atrakcje w postaci konkursów w social mediach oraz na meczach naszych drużyn w hali Kalisz Arena. Salon Canal+ w Galerii Amber to również miejsce z klubowymi gadżetami, jak koszulki, kubki czy szaliki, których nie powinno zabraknąć w domu każdego kibica. Korzystając z okazji, w nadchodzącym sezonie życzę wszystkim kibicom, zawodnikom oraz pracownikom klubu wiele sportowych emocji i samych zwycięstw! – powiedział Sylwester Kurnatowski, właściciel Salonu Canal+ w Galerii Amber.

Uczestnik życia klubu

Salon sprzedaży Canal+ w Galerii Amber dał się poznać jako solidny Sponsor. Bardzo się cieszę, że Salon sprzedaży Canal+ w Galerii Amber, pełniący w poprzednim sezonie również funkcję naszego Sklepu Kibica podjął decyzję o pozostaniu z klubem Energa MKS Kalisz mimo trudów sprzedażowych spowodowanych zamknięciem galerii handlowych z powodu epidemii koronawirusa. Dziękujemy za angażowanie się w życie klubu i wspieranie zarówno zawodników, jak i pracowników w każdym momencie sezonu. Jestem przekonany, że nadchodzące rozgrywki będą bardzo emocjonujące i wspólnie z salonem Canal+ w Galerii Amber w tym sezonie również dostarczymy kibicom mnóstwa wspaniałych chwil powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu Energa MKS Kalisz.

Cieszymy się, że Salon Canal+ w Galerii Amber pozostaje w rodzinie Energi MKS Kalisz!