Termy Uniejów nowym Sponsorem klubu!

12 лист. 2020 |

Podpisaliśmy kolejną umowę. Nowym Sponsorem klubu zostały Termy Uniejów. Cieszący się dużą popularnością kompleks termalno-basenowy oraz Uzdrowisko Termalne Uniejów będą promować się podczas meczów rozgrywanych przez nasze drużyny.

Podpisaliśmy kolejną umowę. Nowym Sponsorem klubu zostały Termy Uniejów. Cieszący się dużą popularnością kompleks termalno-basenowy
oraz Uzdrowisko Termalne Uniejów będą promować się podczas meczów rozgrywanych przez nasze drużyny.

Gorące źródło wypoczynku

Uniejów to urokliwe miasteczko w województwie łódzkim, malowniczo położone nad brzegiem Warty. Piękna okolica, zabytki z fascynującą historią i walory turystyczne – to wszystko czyni z Uniejowa wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Miasto ma charakter turystyczny, a w 2012 r. nadano mu status miejscowości uzdrowiskowej. Główną atrakcją Uniejowa jest oparcie działalności o wykorzystanie jednych z nielicznych w kraju, eksploatowanych zasobów wód geotermalnych o temperaturze 68 st. C, wydobywanych  z głębokości 2 tys. metrów. Wykorzystanie wód w celach leczniczo-rekreacyjnych nadaje innowacyjny i niepowtarzalny charakter miejscowości.

Kąpiele w Termach zalecane są przede wszystkim osobom cierpiącym na reumatyzm, dyskopatię, nerwobóle czy schorzenia laryngologiczne. Dzięki temu, Uniejów cieszy się dużą popularnością wśród gości z całej Polski. Spółka Termy Uniejów, poza prowadzeniem działalności turystyczno- uzdrowiskowej oraz komunalnej, od lat z powodzeniem buduje także bloki mieszkalne, które swój unikatowy charakter zawdzięczają doprowadzeniu wody termalnej do każdej prywatnej łazienki. Mieszkańcy mogą więc korzystać z uniejowskiego skarbu bez wychodzenia z domu. Kolejne bloki, tym razem pod nadzorem i przy współpracy z Termami Uniejów, ale z kontynuacją elementu termalnego, są w trakcie budowy. Ciągle trwają zapisy i rezerwacje (więcej informacji na stronie www.termyuniejow.pl oraz pod nr tel. 506 040 534).

Popularność w kraju

Uniejów znany jest również w świecie rozrywki i sportu. Na boisku przy Termach cyklicznie odbywają się koncerty największych polskich gwiazd i festiwale, jak np. Earth Festival Uniejów organizowany przez Telewizję Polsat. Uniejów jest popularny też w środowisku sportowym. Kompleks termalno-basenowy oraz boiskowy podgrzewany wodą termalną gościł m. in. Reprezentację Polski U20 w piłce nożnej podczas przygotowań drużyny do Mistrzostw Świata. Na uniejowskich boiskach regularnie swoje treningi i mecze sparingowe odbywają również drużyny z polskiej Ekstraklasy.

Chcąc rozwinąć swoje wsparcie dla profesjonalnego sportu, władze Term Uniejów podjęły decyzję o współpracy z Energą MKS Kalisz. Uważamy, że dobre, sprawdzone i rozwijające się marki powinny się łączyć i wspierać. Termom Uniejów, w związku z prowadzoną działalnością, blisko do sportu, który powinno się propagować, zarówno wśród dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Mamy nadzieję, że rozpoczęta współpraca będzie owocna dla każdej ze stron. Klubowi życzymy powodzenia w kolejnym sezonie i odniesienia spektakularnych sukcesów – powiedział Marcin Pamfil, Prezes Zarządu Spółki Termy Uniejów.

Silne relacje
Współpraca Uniejowa z Energą MKS Kalisz przyczyni się nie tylko do wsparcia klubu, ale również do poszerzania współpracy między Kaliszem a Gminą Uniejów. Cieszę się, że Termy Uniejów postanowiły wesprzeć nas w obecnym sezonie. Jestem przekonany, że dzięki tej współpracy rozwiniemy się nie tylko sportowo jako klub, ale zyska na tym również Miasto Kalisz móc nawiązać trwałe relacje z Gminą Uniejów. Dziękujemy za zaufanie – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu.

Witamy Termy Uniejów w rodzinie Energi MKS Kalisz!