Wyjątkowy weekend z piłką ręczną w Kaliszu! Jeden bilet i dwa mecze na najwyższym poziomie!

6 лист. 2023 | Mecze

Zapowiada się wyjątkowy weekend ze szczypiorniakiem w Kaliszu. W sobotę, 11 listopada o godz. 16.00 piłkarze ręczni Energa MKS-u Kalisz podejmą na własnym parkiecie Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Dzień później, 12 listopada również o godz. 16.00 w hali Kalisz Arena spotkają się AWS Energa Szczypiorno Kalisz z Młynami Stoisław Koszalin. Na oba spotkania wejdziesz kupując jeden bilet!

Warto zarezerwować sobie czas w ten weekend na wielkie sportowe emocje. Już 11 i 12 listopada w Kaliszu odbędą się spotkania ORLEN Superligi i ORLEN Superligi Kobiet. Istotne jest to, że na oba mecze wejdziesz płacąc raz - kupując jeden bilet!

11 listopada o godz. 16.00 w hali Kalisz Arena niebiesko-biało-czerwoni podejmą 7. drużynę w tabeli ORLEN Superligi Piotrkowianina Piotrków Trybunalski! Starcia obu drużyn stały zawsze na najwyższym poziomie, dlatego pewne jest, że emocji nie zabraknie! Szczególnie, że w kaliskich barwach szansę będzie miał zadebiutować reprezentant Polski Krzysztof Komarzewski.

Jednak to nie koniec emocji w ten weekend! W niedzielę o godz. 16.00 AWS Energa Szczypiorno Kalisz podejmie na własnym parkiecie Młyny Stoisław Koszalin. Oba zespoły po ośmiu meczach mają na swoim koncie po 2 punty w tabeli. Ten mecz będzie istotny dla układu sił w następnych spotkaniach. Emocje gwarantowane! Nie może Cię zabraknąć na trybunach!

Jak kupić bilet na oba spotkania? To proste! Wejściówki są sprzedawane stacjonarnie w biurze klubu przy ul. Wyszyńskiego 22-24 w godz. od 9.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku. Bilety dostępne są też na stronie KupBilet.pl (wystarczy kupić bilet na mecz MKS-u lub AWS-u, a będzie obowiązywał na oba mecze).