„Galot” w siódemce kolejki!

17 paź 2017 |

Poznaliśmy najlepszą siódemkę 7. serii spotkań PGNiG Superligi. W gronie wyróżnionych znalazł się Arkadiusz Galewski. Wielkie gratulacje! To drugie wyróżnienie dla naszych zawodników w tym sezonie. – 29-letni Galewski do tej pory brylował jedynie w I lidze. Zawodnik beniaminka coraz lepiej radzi sobie w PGNiG Superlidze. Ze Spójnią Gdynia (22:21) rozegrał najlepsze spotkanie w tym sezonie. Był najskuteczniejszy na parkiecie (sześć goli), a co istotniejsze, jego rzut z 60. minuty zadecydował o trzecim w tym sezonie zwycięstwie MKS-u Kalisz – czytamy w uzasadnieniu wyboru kaliskiego reprezentanta dokonanego przez dziennikarzy nc+, portalu SportoweFakty.pl i serwis Kocham Ręczną.

Poznaliśmy najlepszą siódemkę 7. serii spotkań PGNiG Superligi. W gronie wyróżnionych znalazł się Arkadiusz Galewski. Wielkie gratulacje! To drugie wyróżnienie dla naszych zawodników w tym sezonie.

– 29-letni Galewski do tej pory brylował jedynie w I lidze. Zawodnik beniaminka coraz lepiej radzi sobie w PGNiG Superlidze. Ze Spójnią Gdynia (22:21) rozegrał najlepsze spotkanie w tym sezonie. Był najskuteczniejszy na parkiecie (sześć goli), a co istotniejsze, jego rzut z 60. minuty zadecydował o trzecim w tym sezonie zwycięstwie MKS-u Kalisz – czytamy w uzasadnieniu wyboru kaliskiego reprezentanta dokonanego przez dziennikarzy nc+, portalu SportoweFakty.pl i serwis Kocham Ręczną.

Przypomnijmy, że w siódemce trzeciej kolejki znalazł się nasz prawoskrzydłowy Michał Drej.