Bilety na mecz z Orlen Wisłą Płock w kasach Areny

7 lis 2017 |

We wtorek w godzinach 16:00-20:00 oraz w środę od 17:30 w kasach Areny będzie można nabyć wejściówki na hitowy pojedynek szczypiornistów MKS-u z Orlen Wisłą Płock. Drużyna z Płocka to jedna z dwóch najlepszych handballowych ekip w kraju, która jest już etatowym uczestnikiem EHF Champions League. Nic więc dziwnego, że wejściówki na ich środową wizytę w Arenie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Od wtorku zakupu biletów w cenach 20 zł (bilet normalny) i 10 zł (bilet ulgowy) można dokonywać nie tylko za pośrednictwem platformy KupBilet.pl, ale także w kasie hali na Dobrzecu. Przedsprzedaż rozpoczęła się o godzinie 16:00 i potrwa do 20:00. W dniu meczu kasa będzie czynna od 17:30. Rywalizacja MKS-u z Orlen Wisłą rozpocznie się godzinę później.

We wtorek w godzinach 16:00-20:00 oraz w środę od 17:30 w kasach Areny będzie można nabyć wejściówki na hitowy pojedynek szczypiornistów MKS-u z Orlen Wisłą Płock.

Drużyna z Płocka to jedna z dwóch najlepszych handballowych ekip w kraju, która jest już etatowym uczestnikiem EHF Champions League. Nic więc dziwnego, że wejściówki na ich środową wizytę w Arenie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Od wtorku zakupu biletów w cenach 20 zł (bilet normalny) i 10 zł (bilet ulgowy) można dokonywać nie tylko za pośrednictwem platformy KupBilet.pl, ale także w kasie hali na Dobrzecu. Przedsprzedaż rozpoczęła się o godzinie 16:00 i potrwa do 20:00. W dniu meczu kasa będzie czynna od 17:30. Rywalizacja MKS-u z Orlen Wisłą rozpocznie się godzinę później.