Energa MKS Kalisz na kolejny rok z Wash’n’Go

24 wrz 2020 |

Myjnia detailingowa Wash’n’Go w Galerii Amber po raz kolejny będzie współpracować z kaliskim klubem. Umowa została przedłużona na sezon 2020/21. Partner będzie promować się na meczach Energi MKS Kalisz i wśród kibiców, oferując im specjalne oferty.

Myjnia detailingowa Wash’n’Go w Galerii Amber po raz kolejny będzie współpracować z kaliskim klubem. Umowa została przedłużona na sezon 2020/21. Partner będzie promować się na meczach Energi MKS Kalisz i wśród kibiców, oferując im specjalne oferty.

Detailing podczas zakupów

Myjnia Wash’n’Go zlokalizowana jest na parkingu +1 w Galerii Amber. Ta dogodna i komfortowa lokalizacja jest ogromnym plusem dla klientów. Podczas gdy wykwalifikowana obsługa zajmuje się pojazdem, można na spokojnie zrobić zakupy, pójść do kina czy na kawę. Kiedy klient się relaksuje, jego auto jest w najprawdziwszym samochodowym spa. W ofercie myjni znajdziemy również usługę door-to-door, gdzie pracownicy myjni odbiorą od Ciebie pojazd, a później odwiozą w wyznaczone miejsce. Ponadto jeśli pogoda lub inne okoliczności nie pozwolą odebrać Ci auta, bez problemu może pozostać na prywatnych, monitorowanych miejscach myjni do czasu Twojego przyjazdu

Kibic zostaje Partnerem klubu

Właściciele Wash’n’Go od lat śledzą rozgrywki klubu, początkowo jako fani na trybunach, a od 2019 roku – jako Partnerzy Energi MKS Kalisz. Prywatnie jesteśmy fanami sportu od lat, zarówno piłki ręcznej, jak i piłki siatkowej. Cieszymy się niezmiernie, że mamy w Kaliszu klub, który gra w najlepszych rozgrywkach w Polsce, a my przy okazji możemy go wspierać! To właśnie nasza myjnia w Galerii Amber dba o pielęgnację aut Energi MKS Kalisz przed każdym rozgrywanym meczem. Ponadto od tego sezonu wprowadziliśmy rabaty dla kaliskich kibiców posiadających Karty Kibica na nadchodzące rozgrywki. Osobiście nie możemy się już doczekać rozpoczęcia sezonu 2020/21 i przeżywania niezapomnianych sportowych emocji w Arena Kalisz – powiedział Kuba Figiel, współwłaściciel myjni Wash’n’Go w Galerii Amber.

Lokalna firma ogromnym wsparciem

Wśród środowiska biznesowego zrzeszonego wokół Energi MKS Kalisz znajdują się nie tylko ogólnopolskie firmy, ale również sporo lokalnych przedsiębiorstw, takich jak Wash’n’Go. Klub chce promocyjnie wspierać także miejscowe zakłady. Myjnia Wash’n’Go w Galerii Amber jest solidnym Partnerem, który nie zawodzi. Cieszymy się, że nasi kibice posiadający własne biznesy decydują się na współpracę z klubem. Dziękujemy, że po raz kolejny możemy liczyć na wsparcie Wash’n’Go i już nie możemy się doczekać kolejnych wspólnie przeżywanych sportowych emocji – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu.

Cieszymy się, że myjnia Wash’n’Go w Galerii Amber pozostaje w rodzinie Energi MKS Kalisz!