Jako zostaje z nami na kolejny rok!

14 lut 2022 |

Firma Jako przedłuża współpracę z klubem MKS Kalisz i w 2022 roku wciąż będzie wspierać kaliskie drużyny.

Firma Jako przedłuża współpracę z klubem MKS Kalisz i w 2022 roku wciąż będzie wspierać kaliskie drużyny.

Producent Złotego Łana zlokalizowany jest na ziemi kaliskiej, w gminie Żelazków, we wsi Kokanin. To rodzinna, polska firma, z długoletnią tradycją związaną z produkcją piw rzemieślniczych.

Rodzina piw Złoty Łan to bogactwo świata opartego na wielowiekowej tradycji warzenia piwa. Dzięki wiedzy i pasji naszych piwowarów oferujemy miłośnikom sportu kaliskiego szlachetny złocisty trunek w którym odnajdujemy chwile wytchnienia po meczowych emocjach, którym możemy świętować sukcesy naszych sportowców. Cenimy sobie współpracę z MKS Kalisz, jest to dla nas wyróżnienie i honor by wspierać zawodniczki i zawodników naszych drużyn. – powiedział przedstawiciel firmy.

Błażej Wojtyła – Prezes Zarządu Spółki, „Niezwykle cenimy sobie dotychczasową, 3 – letnią współpracę, która ma nie tylko wymiar biznesowy ale również wizerunkowy. W tych trudnych czasach dla wszystkich, cieszymy się że Jako pozostaje w naszej rodzinie i po raz kolejny będzie wspierał i kibicował naszym zawodnikom i zawodniczkom. Z czego z całego serca dziękujemy!