Już 2 września pierwszy domowy mecz Energa MKS-u Kalisz w nowym sezonie ORLEN Superligi!

25 sie 2023 |

W ramach 2. serii spotkań ORLEN Superligi w hali Kalisz Arena odbędzie się mecz Energa MKS-u Kalisz z MMTS-em Kwidzyn. Wielkie sportowe emocje gwarantowane! Przyjdź na halę i zostań ósmym zawodnikiem!

Spotkania Energa MKS-u Kalisz z MMTS-em Kwidzyn zawsze stały na wysokim poziomie sportowym oraz sprawiały wiele wrażeń dla kibiców. W nowej formule ORLEN Superligi, każde spotkanie ma wielką wagę. Każda z drużyn będzie chciała zająć jak najwyższe miejsce przed fazą play-off. Więc tym bardziej emocjonująco zapowiada się spotkanie zaplanowane na 2 września w ramach 2. serii spotkań ORLEN Superligi.

Kaliszanie ze wszystkich sił będą chcieli się zrewanżować za ostatnią ligową porażkę z 24. serii spotkań ubiegłego sezonu. Wtedy, 23 kwietnia w hali w Kwidzynie gospodarze wygrali przewagą aż 10 bramek. Teraz Energa MKS Kalisz, po bardzo udanym okresie przygotowawczym, będzie chciała pokazać, że było to jedynie potknięcie, które w nowym sezonie można naprawić.

Przypominamy także, że ruszyła sprzedaż karnetów na wyjątkowy sezon 2023/24 w którym to trzy drużyny z Kalisza zagrają na najwyższym poziomie rozgrywkowym – siatkarki Energa MKS-u Kalisz w TAURON Lidze, piłkarze ręczni Energa MKS-u Kalisz w ORLEN Superlidze oraz piłkarki ręczne AWS Energa Szczypiorno Kalisz zadebiutują w ORLEN Superlidze Kobiet. Po karnety zapraszamy do Biura Klubu Energa MKS-u Kalisz, znajdującego się w hali Kalisz Arena przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 w Kaliszu (wejście od strony ronda). Biuro klubu jest otwarte od w dni robocze od 9:00 do 16:00.

Ceny karnetów:

Na wszystkie trzy sekcje (piłka ręczna kobiet + piłka ręczna mężczyzn + piłka siatkowa kobiet): Normalny 350 zł/ Ulgowy 200 zł

Na wybraną sekcję (piłka ręczna kobiet lub piłka ręczna mężczyzn lub piłka siatkowa kobiet): Normalny 150 zł/ Ulgowy 100 zł

Ponadto do kupienia przed każdym meczem będą bilety w cenie: Normalny 15 zł/ Ulgowy 10 zł

 

Sezon 2023/2024 zbliża się wielkimi krokami! Kup karnet i poczuj potrójną energię sportowych emocji!