Marek Szpera od 1 stycznia w Energa MKS

18 gru 2017 |

Od nowego roku w szeregach Energa MKS Kalisz występował będzie Marek Szpera, jeden z najlepszych bocznych rozgrywających w kraju. 2,5–letni kontrakt z nowym zawodnikiem podpisał Błażej Wojtyła, prezes beniaminka. 30-letni Marek Szpera pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego. Przez ostatnie dwa lata reprezentował barwy MMTS-u Kwidzyn. Był tam pierwszoplanową postacią i wspólnie z zespołem dwukrotnie kończył zmagania w PGNiG Superlidze na czwartym miejscu. W 71 ligowych meczach rzucił 181 goli. Zaliczany jest do grona najlepszych bocznych rozgrywających w kraju.

Od nowego roku w szeregach Energa MKS Kalisz występował będzie Marek Szpera, jeden z najlepszych bocznych rozgrywających w kraju. 2,5–letni kontrakt z nowym zawodnikiem podpisał Błażej Wojtyła, prezes beniaminka.

30-letni Marek Szpera pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego. Przez ostatnie dwa lata reprezentował barwy MMTS-u Kwidzyn. Był tam pierwszoplanową postacią i wspólnie z zespołem dwukrotnie kończył zmagania w PGNiG Superlidze na czwartym miejscu. W 71 ligowych meczach rzucił 181 goli. Zaliczany jest do grona najlepszych bocznych rozgrywających w kraju.