MAX-DYWANIK pozostaje z nami na kolejny sezon!

16 gru 2020 |

Max-Dywanik, polski producent dywaników samochodowych z Biskupic Ołobocznych rozszerza swoją współpracę z Energą MKS Kalisz. W sezonie 2020/21 Sponsor jeszcze szerzej będzie promował się wśród lokalnych kibiców i przez kanały internetowe klubu.

Max-Dywanik, polski producent dywaników samochodowych z Biskupic Ołobocznych rozszerza swoją współpracę z Energą MKS Kalisz. W sezonie 2020/21 Sponsor jeszcze szerzej będzie promował się wśród lokalnych kibiców i przez kanały internetowe klubu.

Lokalny producent dostrzeżony

Max-Dywanik jest wiodącym producentem dywaników samochodowych w Polsce. W swojej ofercie posiadają nie tylko dywaniki welurowe i gumowe, ale również dedykowane akcesoria samochodowe oraz szereg produktów podnoszących bezpieczeństwo i zadowolenie w czasie jazdy. Wysoką jakość i profesjonalną obsługę docenili nie tylko klienci z całej Polski, ale również branżowe media. Kolejny rok z rzędu Max-Dywanik znalazł się w rankingu e-Gazele Biznesu, przygotowywanego przez „Puls Biznesu”. Pojawienie się w zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce w Polsce jest niezwykłym wyróżnieniem i docenieniem codziennej pracy.

Max-Dywanik dla kibiców

Firma gra z Energą MKS Kalisz od sezonu 2019/20, a w nadchodzących rozgrywkach zdecydowała się rozszerzyć współpracę. Jeszcze bardziej będzie wychodzić do kibiców klubu, oferując produkty związane z Energą MKS. Jest nam niezmiernie miło ponownie znaleźć się w zaszczytnym gronie sponsorów klubu Energa MKS Kalisz. Pomimo ciężkich czasów, musimy się wzajemnie wspierać. Dołożymy wszelkich starań, aby propagować sport w naszym regionie. Jako eksperci sprzedaży w Internecie, udostępnimy klubowe gadżety z dostawą do domu za pośrednictwem firm kurierskich. #PodróżujemyRazem – powiedział Mateusz Wojciechowski, współwłaściciel firmy.

Biznes przez sport

W sezonie 2020/21 Sponsor jeszcze mocniej wesprze klub w walce o sukcesy w PGNiG Superlidze i TAURON Lidze. Bardzo się cieszę, że już po roku współpracy Max-Dywanik zdecydował się rozszerzyć umowę sponsoringową z Energą MKS Kalisz. To pokazuje, jak ważnym partnerem marketingowym dla lokalnego biznesu może być klub sportowy. Dziękujemy za wsparcie w poprzednim sezonie. Jestem przekonany, że najbliższa kampania będzie jeszcze bardziej emocjonująca i przyniesie wiele powodów do radości – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu.

Cieszymy się, że Max-Dywanik pozostaje w rodzinie Energi MKS Kalisz!