Netland Computers przedłuża współpracę z MKS Kalisz!

27 sty 2022 |

Kaliska firma Netland Computers, działająca w branży IT, już po raz 4 przedłużyła współpracę z naszym klubem pozostając Oficjalnym Partnerem Technologicznym.

Kaliska firma Netland Computers, działająca w branży IT, już po raz 4 przedłużyła współpracę z naszym klubem pozostając Oficjalnym Partnerem Technologicznym.

Netland Computers to wszechstronne przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją i bogatym portfolio. Firma jest zlokalizowana w Kaliszu, ale swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę. Regularnie wspiera również ambitne projekty międzynarodowe. Od samego początku zajmuje się kompleksową obsługą IT zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych. W swojej ofercie posiada szeroki zakres sprzętu komputerowego – nowego i używanego, odzyskiwanie danych, likwidację sprzętu elektronicznego, wypożyczalnię sprzętu IT, a także profesjonalny serwis ze wsparciem.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać nasz kaliski MKS i wspólnie zagrzewać zawodników do walki. – mówi Prezes Netland Computers, Marcin Przygocki – Przez lata istnienia firmy niezmiennie ważne pozostaje dla nas wsparcie dla lokalnego sportu i wspólne promowanie naszego miasta na arenie ogólnopolskiej. To dla nas ogromna radość być częścią rodziny MKS Kalisz!

Jest nam niezmiernie miło i czujemy ogromny zaszczyt, że firma Netland Computers już czwarty rok będzie wspierać nasz Klub. Dziękujemy za obecność w „naszym życiu”, za okazane serce i wielki profesjonalizm. Wasza pomoc była, jest i na pewno będzie dla nas kluczowa. Wyrażamy głęboką wdzięczność za dotychczasowe wsparcie, życzliwość i zaangażowanie, jednocześnie firmie Netland Computers życzymy powodzenia w realizacji własnych planów i zamierzeń – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu Spółki