Spotkanie z prezydentem

1 sie 2017 |

W środę, 2 sierpnia, Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza, spotka się z mistrzowską drużyną piłkarzy ręcznych oraz trenerami MKS Kalisz Sp. z o.o. Włodarz miasta podziękuje ekipie za pracę i wytrwałość, które zaowocowały awansem naszych szczypiornistów do PGNiG Superligi. Spotkanie ma charakter otwarty. O godz. 12.00 zapraszamy wszystkich kibiców piłki ręcznej do Sali Recepcyjnej Kaliskiego Ratusza. Będzie okazja, aby porozmawiać o najbliższych planach sportowych, a także zapytać o nastroje przed podjęciem rywalizacji o Puchar Prezydenta RP podczas IV Turnieju Piłki Ręcznej Szczypiorno Cup, który rozpocznie się już w piątek, 4 sierpnia.

W środę, 2 sierpnia, Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza, spotka się z mistrzowską drużyną piłkarzy ręcznych oraz trenerami MKS Kalisz Sp. z o.o. Włodarz miasta podziękuje ekipie za pracę i wytrwałość, które zaowocowały awansem naszych szczypiornistów do PGNiG Superligi.

Spotkanie ma charakter otwarty. O godz. 12.00 zapraszamy wszystkich kibiców piłki ręcznej do Sali Recepcyjnej Kaliskiego Ratusza. Będzie okazja, aby porozmawiać o najbliższych planach sportowych, a także zapytać o nastroje przed podjęciem rywalizacji o Puchar Prezydenta RP podczas IV Turnieju Piłki Ręcznej Szczypiorno Cup, który rozpocznie się już w piątek, 4 sierpnia.

Biuro Komunikacji Społecznej
Urząd Miejski w Kaliszu