Stomatologia Ptak gra z Energa MKS-em Kalisz!

9 wrz 2021 |

Kolejny Partner przedłuża umowę z klubem. Klinika Stomatologiczna Ptak w sezonie 2021/2022 po raz kolejny będzie zapewniać opiekę dentystyczną zawodnikom Energa MKS-u Kalisz.

Kolejny Partner przedłuża umowę z klubem. Klinika Stomatologiczna Ptak w sezonie 2021/2022 po raz kolejny będzie zapewniać opiekę dentystyczną zawodnikom Energa MKS-u Kalisz.

Nowoczesna stomatologia

Klinikę prowadzi dentystyczna rodzina Ptak z Kalisza. To doświadczeni stomatolodzy, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i zdobywanym nowym umiejętnościom, cieszą się zaufaniem pacjentów od wielu lat. Nowoczesna Klinika Stomatologiczna znajduje się na ul. Staszica 21A i oferuje nowoczesną opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Posiada kompleksową ofertę leczenia stomatologicznego najnowszym światowym sprzętem. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, implantologii i protetyce dzięki systemowi CEREC, który posiada tylko kilka placówek w Wielkopolsce.

Kibicowanie we krwi

Rodzina Ptak ma wspaniałą historię wspierania kaliskiego sportu. Bogdan Ptak wspierał przez kilka lat kaliską siatkówkę za czasów największych jej sukcesów. W ślady swego ojca w sierpniu 2020 roku poszedł Dominik Ptak i kontynuuję tę piękną tradycję do dziś. Zamiłowanie do sportu to rodzinna tradycja, uprawianie sportu jak i kibicowanie jest nieodłączną częścią Naszego życia. Świadom jak bardzo jest ważna wielospecjalistyczna opieka nad zdrowiem sportowców,cieszę się niezmiernie,że jako Partner klubu mogę wspierać Energa MKS Kalisz – powiedział Dominik Ptak, współwłaściciel Kliniki Stomatologicznej Ptak.

Wsparcie na światowym poziomie

Kolejna przedłużona umowa partnerska bardzo cieszy władze klubu: Podpisanie umów na nowy sezon z Partnerami, którzy do tej pory wspierali MKS Kalisz, jest najwyższym uznaniem dla pracy klubu. Bardzo się cieszę, że po raz kolejny nasi zawodnicy będą mieli opiekę stomatologiczną na światowym poziomie. Dziękuję Panu Dominikowi Ptakowi za zaufanie – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu.

Cieszymy się, że Klinika Stomatologiczna Ptak pozostaje w rodzinie MKS Kalisz!