Z boiska na scenę

25 sie 2017 |

Już w sobotę, 2 września szczypiorniści MKS-u Kalisz rozegrają swój pierwszy mecz w PGNiG Superlidze.  Nim jednak zobaczymy ich w akcji na parkiecie hali Kalisz Arena, przyjrzyjmy się bliżej całej ekipie na …. Letniej Scenie Eski. W sobotę, 26 sierpnia ok. godz. 20.00, podczas plenerowego koncertu na Polach Marsowych zespół Pawła Ruska  w pełnym składzie, jakim już wkrótce zadebiutuje w najwyższej klasie rozgrywkowej, zaprezentuje się szerszej publiczności zachęcając tym samym do licznego uczestnictwa w ligowych meczach i gorącego dopingu w starciu z czołowymi zespołami polskiej piłki ręcznej. Drużyna i sztab szkoleniowy po raz pierwszy pokażą się też w nowych strojach meczowych. Dla wiernych kibiców, ale nie tylko, spotkanie będzie nie lada okazją do zdobycia autografu, czy zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z zawodnikami przed rozpoczęciem rozgrywek w tak ważnym dla całej wielkopolskiej piłki ręcznej sezonie. A  przypomnijmy, że ten startuje już 2 września. To właśnie tego dnia odbędzie się mecz otwarcia, którego fani szczypiorniaka z pewnością przegapić nie mogą. Kaliski beniaminek PGNiG Superligi podejmie we własnej hali zespół Vive Kielce, czternastokrotnych mistrzów kraju i zdobywców Pucharu Polski, a także zwycięzców  Ligi Mistrzów w sezonie 2015/2016. Bilety na to szalenie emocjonująco zapowiadające się spotkanie są już dostępne w sprzedaży internetowej za pośrednictwem systemu KupBilet.pl. Będą też do nabycia w kasach hali Arena w dniu meczu.

Już w sobotę, 2 września szczypiorniści MKS-u Kalisz rozegrają swój pierwszy mecz w PGNiG Superlidze.  Nim jednak zobaczymy ich w akcji na parkiecie hali Kalisz Arena, przyjrzyjmy się bliżej całej ekipie na …. Letniej Scenie Eski.

W sobotę, 26 sierpnia ok. godz. 20.00, podczas plenerowego koncertu na Polach Marsowych zespół Pawła Ruska  w pełnym składzie, jakim już wkrótce zadebiutuje w najwyższej klasie rozgrywkowej, zaprezentuje się szerszej publiczności zachęcając tym samym do licznego uczestnictwa w ligowych meczach i gorącego dopingu w starciu z czołowymi zespołami polskiej piłki ręcznej. Drużyna i sztab szkoleniowy po raz pierwszy pokażą się też w nowych strojach meczowych. Dla wiernych kibiców, ale nie tylko, spotkanie będzie nie lada okazją do zdobycia autografu, czy zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z zawodnikami przed rozpoczęciem rozgrywek w tak ważnym dla całej wielkopolskiej piłki ręcznej sezonie. A  przypomnijmy, że ten startuje już 2 września. To właśnie tego dnia odbędzie się mecz otwarcia, którego fani szczypiorniaka z pewnością przegapić nie mogą. Kaliski beniaminek PGNiG Superligi podejmie we własnej hali zespół Vive Kielce, czternastokrotnych mistrzów kraju i zdobywców Pucharu Polski, a także zwycięzców  Ligi Mistrzów w sezonie 2015/2016. Bilety na to szalenie emocjonująco zapowiadające się spotkanie są już dostępne w sprzedaży internetowej za pośrednictwem systemu KupBilet.pl. Będą też do nabycia w kasach hali Arena w dniu meczu.

Karina Zachara