Z Mistrzem Polski w ostatnim domowym meczu w 2023 roku

12 gru 2023 |

13 grudnia o godz. 19.45 kaliscy szczypiorniści rozegrają ostatni mecz domowy w 2023 roku. Do Kalisza przyjadą Mistrzowie Polski – Industria Kielce.

W tym sezonie obie drużyny spotkały się w 3. serii ORLEN Superligi. Wtedy w Kielcach gospodarze wygrali 40:29 (20:12). Ten mecz był debiutem Rafała Kuptela na ławce trenerskiej kaliszan – Rozpocząłem pracę w Kaliszu od wyjazdowego meczu z Kielcami, teraz czas na rewanż. W międzyczasie zrealizowaliśmy około 80 procent założeń. Czujemy pewien niedosyt ponieważ mogliśmy wygrać 2-3 mecze więcej. Zdajemy sobie sprawę z poziomu sportowego najbliższego rywala i trudności tego meczu. Dla nas każde spotkanie jest ważne i staramy się do niego przygotować jak najlepiej – mówi trener Rafał Kuptel - Trzeba grać z najlepszymi żeby się uczyć i wiedzieć nad czym jeszcze musimy pracować – dodaje.

Kaliszanie przystępują do starcia z Industrią Kielce po trzech zwycięstwach z rzędu - Mamy świadomość tego, że mierzymy się z Mistrzem Polski i będzie to bardzo ciężkie spotkanie. Jednak nie składamy broni i z racji tego iż, to ostatnie spotkanie w hali Kalisz Arena w tym roku to chcemy godnie pożegnać się kibicami przed przerwą świąteczną – mówi rozgrywający Energa MKS-u Kalisz Gracjan Wróbel.

Mecz Energa MKS-u Kalisz z Industrią Kielce w hali Kalisz Arena odbędzie się 13 grudnia o godz. 19.45. Transmisja odbędzie się na platformie Emocje.tv.

Bilety na to spotkanie są do nabycia w Biurze Klubu oraz na stronie KupBilet.pl - https://tinyurl.com/mtuekr6y